bol gardła - jak leczyć?

Karmie piersią i nie wiem czy coś mogę przyjmować.
pytanie zadane 1 listopada 2016 w 0-6 miesięcy przez użytkownika mama:-) Beata (26,836)

4 odpowiedzi

+1 głos
na pewno możesz wycisnąć sok z cytryny i pić go małymi łyczkami powinno pomoc a przynajmniej nie zaszkodzi:)
odpowiedź 1 listopada 2016 przez użytkownika kurka (17,604)
0 głosów
Może to, co dla kobiet w ciąży - PRENALEN GARDŁO
odpowiedź 1 listopada 2016 przez użytkownika Małgosia (26,226)
0 głosów
Możesz przyjmować leki na bazie naturalnych składników. Mi przy bólu gardła pomógł Tamtum Verde http://www.tantumverde.pl/produkty/tantum-verde-aerozol-30ml/ Lek ten polecany jest już najmłodszym niemowlakom. Wystarczy psiknąć kilkakrotnie w ciągu dnia na bolące gardło, by poczuć od razu ulgę. Hascosept jest najczęściej wymienianym środkiem na ból gardła, który można stosować w okresie laktacji. Wiele mam stosowało go z powodzeniem, zmniejszając przykre dolegliwości związane z infekcją. Substancją czynną w leku jest benzydamina, niesteroidowy lek przeciwzapalny, która działa przeciwzapalnie, odkażająco, przeciwobrzękowo, zmniejsza ból i skraca czas choroby. Isla Mint według producenta może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią. Jest to środek naturalny, który posiada w składzie wyciąg wodny z porostu islandzkiego. Pastylki do ssania można ssać kilka razy dziennie. Opakowanie kosztuje około 30 złotych. Tymsal na ból gardła w okresie laktacji -to produkt Herbapolu o naturalnym składzie. zawiera szałwię i tymianek. Jest dostępny w wygodnej formie sprayu. Kosztuje nieco ponad 10 złotych. Poza tym warto zadbać o nawilżenie gardła – ssać niekoniecznie tabletki na gardło, ale chociażby cukierki lub witaminę C. Ponadto warto zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza i często wietrzyć mieszkanie.
odpowiedź 3 stycznia 2017 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
0 głosów
Na ból gardła  świetna jest mikstura z miodu, soku z cytryny i banana. Banan rozgniatamy widelcem, dodajemy sok z połowy cytryny, na koniec dodajemy łyżeczkę miodu. Wszystko razem mieszamy i możemy jeść. Smaczne i zdrowe, polecam
odpowiedź 25 stycznia 2017 przez użytkownika Miriam269 (130)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...