Co kupić mężowi?

Z doświadczenia wiem, że prezenty dla mężczyzny w postaci ubrań czy kosmetyków bardziej cieszą kobiety niż obdarowanych mężczyzn. Wybór prezentu dla mężczyzny, zwłaszcza kiedy myślę nad narzędziami, wiąże się z wieloma dylematami. Mąż lubi sobie coś pomajsterkować i wiem, że nie każde narzędzie ma w garażu i dlatego pomyślałam o frezarce: https://eshop.wurth.pl/Kategorie-produktow/Elektronarzedzia-sieciowe/31115004.cyid/3111.cgid/pl/PL/PLN/ ale tu kończy się łatwość zadania bo tak naprawdę nie wiem jaką powinnam wybrać i czym się kierować?
pytanie zadane 7 września 2017 w Inne przez użytkownika Opakiu (130)

2 odpowiedzi

+1 głos
Miałam niedawno podobny dylemat. Wybieraliśmy się z chłopakiem na wesele znajomych i pomyślałam, że dobrym prezentem będzie nowy garnitur, ale poszperałam trochę w internecie i ostatecznie postawiłam na mniej praktyczny prezent i sprezentowałam mu voucher na off-roadowową przejażdżkę po okolicznych lasach.

Jeśli Twój mąż jest zapalonym majsterkowiczem, to rzeczywiście jakaś elektronika garażowa powinna przypaść mu do gustu. Zajrzyj do tego artykułu http://www.czasnaprezenty.pl/prezent-dla-prawdziwych-twardzieli/ - z wyborem konkretnej frezarki nie pomoże, ale problem rozwiąże :)
odpowiedź 23 października 2017 przez użytkownika kosiarka_dywanowa (132)
0 głosów
Często sprawdzającym się prezentem są akcesoria do wina https://www.tylkostylowe.pl/akcesoria-do-wina albo coś do mocnych alkoholi.
odpowiedź 14 listopada 2018 przez użytkownika toso11 (120)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...