Jakie Zoo zwiedziliście w Polsce ? ja byłam we Wrocławiu i Poznaniu , polecacie jakieś?

pytanie zadane 10 stycznia 2016 w Inne przez użytkownika marzena38 (55,162)

11 odpowiedzi

+5 głosów
Polecam zoo w Opolu. Jest wspaniałe. Na dość małej powierzchni zgromadzono pomysłowo dużo zwierząt, nie trzeba więc jakoś specjalnie się nachodzić (zarówno nasze maluchy jak i ich dziadkowie skarżą się, jeśli muszą długo chodzić). Jest ciekawe, można wejść na specjalną "wyspę lemurów" czy coś takiego, jest karmienie zwierząt w ustalonych godzinach. Można posiedzieć za szybą obok goryli, albo w takiej specjalnej jakby grocie - akwarium i patrzeć na foki. Są pająki (dla tych, co się nie boją i nie brzydzą), ptaki, ssaki, płazy,... Jest mini zoo, w którym można karmić zwierzęta. My byłyśmy kilka razy i zawsze jest fajnie. Czysto, wesoło, ciekawie.
odpowiedź 10 stycznia 2016 przez użytkownika JoannaMamaLenki (1,813)
O, dobrze wiedzieć, do tej pory byłam tylko we Wrocławiu, jest super, ale przecież Opole też jest bardzo blisko;)
Opole robi się coraz piękniejsze, a do tego ma cudne, zielone okolice ;) w ogóle sporo atrakcji jest wokół, np Jurapark w Krasiejowie, to dla tych którym znudziło się zwykłe zoo i wolą przyglądać się dinozaurom ;)
Haha, całe szczęście, że dinozaury nie są prawdziwe, byłam i miałam okazję przyjrzeć się figurom, robią wrażenie! Są niesamowicie szczegółowo przedstawione, każde piórko, każda łuska, pazur, błysk w oku, brrr ... :D
Tak, Krasiejów jest super. Udało mi się napędzić stracha mojemu "nieustraszonemu" chrześniakowi. Z oceanarium 3D (szczególnie tego ostatniego "filmiku", z atakującym prehistorycznym rekinem, drżącą podłogą i wodą pryskającą prosto w twarz) wyszedł bladozielony ;-)
+4 głosów
Ja jestem zakochana w Wrocławskim zoo... Byłam tam kilka lat temu, a wiosną planuję zabrać tam synka i przy okazji zobaczyć to nowe afrykarium.
Zwiedziłam też podobnie jak ty poznańskie zoo, ale jakoś mnie nie porwało, podobał mi się głównie wybieg słoni... :)
odpowiedź 10 stycznia 2016 przez użytkownika danio (60,992)
+5 głosów
Byłam już w Warszawie, łodzi, Płocku, Zamościu... jak do tej pory najbardziej podobał mi się Płock. Zdecydowanie.
odpowiedź 12 stycznia 2016 przez użytkownika inreii (130,573)
+3 głosów
Byłam tylko z moim synkiem w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym http://zoo.silesia.pl/ było ciekawie. Można też przejechać się wyciągiem krzesełkowym ,,Elka" po terenie zoo http://www.elka.parkslaski.pl/ lub pójść do Planetarium http://www.planetarium.edu.pl/ zwiedzić park lub wystawę w ,,Kapeluszu" http://www.parkslaski.pl/atrakcje-2/hala-wystaw-kapelusz.html dla starszych dzieci są gokarty. Polecam ,,Wesołe miasteczko", które znajduje się na terenie parku http://www.wesole-miasteczko.pl/www/pl/ Atrakcji jest dużo usadowionych praktycznie obok siebie. Za tym terenem znajduje się ogromne centrum handlowe http://www.silesiacitycenter.com.pl/sklepy
odpowiedź 14 stycznia 2016 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
+5 głosów
my byliśmy tylko z Zamościu w zoo, piekne miejsce, ciągle rozbudowywane, jest tam też park linowy dla dziaciaków, szkoda że dodatkowo płatny, ale frajda była wilka :-)
odpowiedź 25 stycznia 2016 przez użytkownika olamama2 (66,862)
+5 głosów
Byłam tylko we Wrocławiu. Bardzo sie mnie tam podoba. Zwlaszcza teraz po renowacji.
odpowiedź 3 lutego 2016 przez użytkownika daracz (48,398)
+4 głosów
Za czasów szkolnych jeździło się do ZOO- już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam. Jak synek podrośnie to z chęcią się wybierzemy całą rodzinką.
odpowiedź 3 lutego 2016 przez użytkownika pink086 (69,232)
+2 głosów
We Wrocławiu odkąd wybudowali Afrykanarium jest bardzo drogo. Drożej niż w Warszawie, ale warto wybrać się z dziećmi. Naprawdę jest mnóstwo atrakcji, cały dzień nie starczy na obejrzenie wszystkiego.
odpowiedź 22 maja 2016 przez użytkownika bst (46,816)
+1 głos
Wrocław i oliwa
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez użytkownika fikumiku (139,918)
0 głosów
w Katowicach a w zasadzie mówią na to w Chorzowie
odpowiedź 26 lipca 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...